top of page
Písečná pláž

Tvůj osobní online prostor ze světa jógy - Herohero

Pro všechny milovníky online platforem jsem si nově založila profil na Herohero, na kterém s Tebou budu sdílet své poznatky, myšlenky a znalosti ze světa jógy. Mým cílem je tvořit kvalitní obsah, který lidi inspiruje a motivuje k přirozenému pohybu, pozitivnějšímu myšlení a přístupu k sobě samotným. Jóga je více než jen ásanová praxe, proto na platformě objevíš mnohem víc než jen lekce jógy. 

Na co se můžu těšit?

Na platformě se můžeš těšit každou středu na zajímavé články ať už z pohledu jógové filozofie, ásanové praxe, meditace nebo dechových technik. Každou neděli vycházejí také edukativní videa a online lekce jógy. Herohero je Tvůj osobní online prostor, který Tě přenese do hlubšího povědomí o tom, co je to jóga.

Jak to funguje?

Herohero funguje na základě měsíčního členství, kdy po zaplacení 8 euro získáváš přístup ke všem materiálům na mém profilu. Předplatné můžeš kdykoliv jednoduše zrušit, platíš si vždy jen daný měsíc. Po zrušení předplatného ztrácíš přístup k mému profilu a všem materiálům. Je to velmi jednoduché.

Jak se dostanu na profil?

Odkaz na můj profil najdeš zde

IMG_3836_edited.jpg

ČLÁNKY

Protože jóga není jen ásana. Jóga je osmistupňový systém, který obsahuje jamu, nijamu, ásany, pránájámu, prátjáharu, dháranu, dhjánusamádhi. Kromě toho budou články zaměřené také na různé tipy a návody nejen z ásanové praxe, ale i meditace a dechových technik. 

IMG_2993 2_edited_edited.jpg

LEKCE JÓGY

Ásanová praxe je nedílnou součástí jógy, proto zde najdeš také online lekce v různém rozsahu od 20-60 minut se zaměřením na jemnou Vinyasa jógu, Yin a Restorativní jógu. Pokud je Ti blízký pomalejší styl jógy a rád/a si dopřeješ čas pro sebe, jsi na správném místě.

IMG_2900_edited_edited.jpg

EDUKATIVNÍ VIDEA

Edukativní videa budou mít trochu jiný záměr než samotné lekce jógy. Videa budou sloužit k hlubšímu rozboru, pochopení a naučení se jednotlivých jógových pozic, sestav jako je Pozdrav Slunci nebo různých dechových technik. 

Mrkni se na krátkou ukázku online lekce, která Tě čeká na Herohero!

Pokud Tě tento koncept zaujal, mrkni na můj profil a přidej se k ostatním jogínům a jogínkám, kteří se se mnou již vydali na tuto další cestu jógy. :)

Těším se na Tebe!

 

bottom of page